28 лютого у гуртожитку готельного типу університету відкрито нову тренажерну залу.

28-02-2011, 12:05

28 лютого у гуртожитку готельного типу Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», що знаходиться за адресою вул.Пушкінська, 106, відкрито нову тренажерну залу.

Введення цього об’єкта в експлуатацію та його оснащення відбулося за ініціативи та фінансової підтримки депутата міської ради, керівника КП «ПТП «Вода» І.В.Корінька.

За словами ректора університету В.Я.Тація відкриття тренажерної зали фактично завершує процес формування спортивної бази Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури. Тут є найсучасніший стадіон, басейн, інші спортивні об’єкти, тобто єдиний спортивний комплекс, який сприяє фізичному вихованню і зміцненню здоров’я студентів, розвитку їх спортивних здібностей.