23 – 24 лютого відбувся державний розподіл випускників.

24-02-2011, 08:29

23 – 24 лютого відбувся державний розподіл випускників Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України, Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки, а також випускників усіх денних факультетів. Серед присутніх були заступник Генерального прокурора України М.І.Гаврилюк, заступник Міністра МВС України В.І.Фаринник, прокурори різних областей України, представники Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, юстиції, Державного департаменту України з питань виконання покарань, військової прокуратури та ін.

Усього розподілено студентів, підготовка яких здійснювалася на підставі державного замовлення, – 1214. Зокрема, до органів: прокуратури – 356; юстиції – 108; МВС України – 212; СБУ – 96; Пенсійного фонду України – 105; Державного департаменту України з питань виконання покарань – 92; Міністерства закордонних справ – 17; Міністерства надзвичайних ситуацій – 19; Міністерства оборони – 9; Міністерства освіти і науки, молоді та спорту –25; прикордонної служби – 14, державної судової адміністрації – 26.

12 студентів-випускників контрактної форми навчання за погодженням будуть працевлаштовані за фахом на різних підприємствах, установах та організаціях держави.