21 – 22 лютого відбувся державний розподіл випускників

21-02-2010, 11:26

21 – 22 лютого відбувся державний розподіл випускників Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України, Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки, а також випускників усіх денних факультетів. Серед присутніх були прокурори областей країни, представники Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, юстиції, Державного департаменту України з питань виконання покарань, військової прокуратури та ін.

Всього розподілено близько 1674 студентів, зокрема, до органів: прокуратури – 393, юстиції – 199, державної судової адміністрації – 17, МВС України – 211, Пенсійного фонду – 113, Державного департаменту України з питань виконання покарань – 95 і до Міністерства освіти – 24. Крім того, випускники будуть працювати в СБУ, Міністерствах оборони, надзвичайних ситуацій, закордонних справ, народному господарстві та інших відомствах.