21 лютого указом Президента України №224/2011 вчені університету увійшли у склад науково-експертної групи з підготовки Конституційної Асамблеї.

21-02-2011, 08:33

21 лютого указом Президента України №224/2011 ректор університету В.Я.Тацій, проректор з навчальної роботи, завідувач кафедри конституційного права України Ю.Г.Барабаш, професор кафедри конституційного права України В.П.Колісник увійшли у склад науково-експертної групи з підготовки Конституційної Асамблеї.

Конституційну Асамблею буде створено для підготовки змін до Конституції України с метою урахування необхідності підготовки пропозицій щодо вдосконалення конституційного регулювання відносин, забезпечення максимальної транспарентності, демократичності та деполітизації цього процесу, невтручання у нього суб’єктів експертного середовища владних повноважень, а також започаткування широкого обговорення конституційних ініціатив, залучення до нього громадськості, вчених, міжнародного середовища.