20 квітня відбулася зустріч студентів Університету з представниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях

21-04-2017, 18:22

Під час зустрічі студентам-правникам представники Регіонального центру  (заступник директора В.В.Гайворонська та начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів М.В.Старовойтова) розповідали про сучасну модель системи безоплатної правової допомоги в Україні, зокрема в Харківській області, види правової допомоги та категорії осіб, які мають право на безоплатну первинну та вторинну правову допомогу.

Крім того, студенти мали можливість задати низку актуальних для молоді запитань. Представниками Регіонального центру роз’яснено також про можливість в майбутньому працевлаштування в системі БВПД, та запропоновано вже «сьогодні» пройти практику в центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги, де вони «зможуть отримати безцінний досвід» роботи із людьми.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю.

20170420_13095920170420_130729