2 листопада зупинилося серце видатного вченого та педагога, радника ректора університету В.В.Сташиса

02-11-2011, 15:42

2 листопада 2011 р. на 87 – му році життя зупинилося серце видатного вченого та педагога, радника ректора Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Героя України, ветерана Великої Вітчизняної війни, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка Національної Академії правових наук України, генерал-полковника юстиції, Почесного громадянина міста Харкова,

Володимира Володимировича СТАШИСА

Володимир Володимирович зробив вагомий внесок у розвиток вітчизняної юридичної науки та освіти, був засновником харківської школи кримінального права, автором численних фундаментальних праць. Більше 40 років працював першим проректором і завідувачем кафедри кримінального права Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», виховав плеяду відомих юристів, науковців та педагогів.

Володимира Володимировича відрізняли відданість справі, невичерпна енергія, надзвичайно широка ерудиція, чуйність і доброзичливість.

Світла пам’ять про порядну людину, видатного ученого та педагога назавжди залишиться в наших серцях.

Громадська паніхіда відбудеться 5 листопада об 11 годині в залі №1.