19 січня до Університету завітав Президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики, член колегії Міністерства освіти та науки України, професор Т.В.Фініков та подарував до фондів нової бібліотеки НЮУ імені Ярослава Мудрого літературу з юридичної тематики

22-01-2018, 10:24

У стінах вишу гостя зустрів проректор В.В.Комаров і начальник навчально-методичного відділу Г.П.Клімова. У цьому заході також брали участь директор бібліотеки Н.П.Пасмор, співробітники бібліотеки та студенти.

Звертаючись до присутніх, Тарас Володимирович сказав, що радий відвідати бібліотеку НЮУ імені Ярослава Мудрого і передати юридичну літературу, перекладену фондом з чеської, польської та угорської мов за останні 8-10 років. Він також зазначив: «Переконаний, що в практиці вашого славетного закладу ці книжки будуть у нагоді».

В.В.Комаров побажав Т.В.Фінікову і його міжнародному фонду процвітання, а також «у цей хрещенський день щастя і божого благословення».

Директор бібліотеки Університету Н.П.Пасмор подякувала за подарунки і висловила сподівання на  подальшу співпрацю.