17-02-2011, 08:35

17 лютого відбувся навчальний семінар для студентів факультету підготовки професійних суддів «Професійна етика судді та написання судових рішень».

Організатори: Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» та Агентство США з міжнародного розвитку «Україна: верховенство права».

Учасників привітали проректор з навчально-методичної роботи університету В.В.Комаров і заступник керівника проекту «Україна: верховенство права» Н.І.Петрова.

Тренерами семінару виступили судді Апеляційного суду Харківської області А.В.Котелевець та О.М.Ситнік.

Під час семінару було розглянуто та обговорено Загальні стандарти Кодексу професійної етики судді, положення Кодексу щодо професійної діяльності та поведінки, не пов’язаної з професійною діяльністю, а також особливості написання різних частин судового рішення (ухвали, постанови).