16 – 18 лютого університет нагороджено золотою медаллю на XIV міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2011».

18-02-2011, 08:34

16 – 18 лютого в Київському Палаці дітей та юнацтва проведено XIV міжнародну виставку навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2011», де наш університет отримав вищу нагороду.

Організатори заходу Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, Київська торгово-промислова палата, виставкова компанія «Карше».

У виставці взяли участь близько 500 навчальних закладів, обласні (міські) управління освіти, заклади післядипломної освіти, науково-методичні центри, наукові установи, підприємства, комерційні структури та видавництва.

Конкурсні роботи розглянуто професійним журі у різних номінаціях. Переможців нагороджено золотими, срібними і бронзовими медалями.

Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» нагороджено золотою медаллю у номінації «Впровадження нових форм організації навчально-виховного процесу у ВНЗ» та присуджено почесне звання «Лідер сучасної освіти» за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність із модернізації освіти в Україні.