15-03-2011, 11:44

15 березня Полтавський юридичний інституту відзначив дев’яту річницю від дня заснування.

На святі були присутні проректор з навчально-методичної роботи В.В.Комаров, проректор з соціально-економічного розвитку І.К.Прищепа та голова студентського профкому університету О.Ю.Лялюк.

З вітальним словом до студентів, викладачів та співробітників звернувся директор інституту О.П.Бущан. Під час офіційної частини урочистості відбулася зустріч викладачів з професором В.В.Комаровим, який відповів на їх запитання та окреслив перспективи інституту.

Святкування закінчилося концертом, який підготували студенти, та літературно-музичним вечором «На крилах любові», підготовленим викладачами й співробітниками інституту.