14 вересня – початок занять для слухачів міжнародного антикорупційного навчального курсу «The United Nations Convention against Corruption: Global Corruption, Good Governance, Ukraine and the United States»

04-09-2017, 13:27

Шановні студенти!

У 2017-2018 навчальному році буде продовжено співробітництво нашого Університету з юридичним факультетом Університету імені Вашингтона та Лі (Washington&Lee University, Virginia, USA) в рамках програми «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Вашій увазі пропонується міжнародний антикорупційний навчальний курс «The United Nations Convention against Corruption: Global Corruption, Good Governance, Ukraine and the United States», який викладатиметься англійською мовою викладачами обох партнерських університетів.

Заняття відбуватимуться починаючи з 14 вересня до кінця листопада щочетверга у Інформаційному Центрі Університету (вул. Пушкінська, 77) з 15.00  год. до 17.00 год.

Взяти участь у навчальному курсі запрошуються студенти всіх курсів і інститутів (факультетів), які вільно володіють англійською мовою (на рівні не нижче B2) та бажають оволодіти знаннями про сучасні правові механізми протидії корупції на національному та міжнародному рівні.

Зареєструватися для участі у навчальному курсі Ви можете за посиланням:

Навчання є безкоштовним, кількість місць – обмежена.

За детальною інформацією звертайтесь до:

Комаров Олександр Дмитрович – кафедра кримінального права № 1 (вул. Пушкінська, 77, ауд. 10); olexander.komarov@gmail.com

Білецький Андрій Володимирович – кафедра кримінології і кримінально-виконавчого права (вул. Пушкінська, 77, ауд. 84); a.beletskiy17@gmail.com

Резнікова Олена Ігорівна – кафедра кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності (вул. Динамівська, 4, ауд. 504); olena.i.reznikova@gmail.com