10 березня в університеті пройшла олімпіада з англійської мови серед студентів ІІ курсу.

10-03-2011, 11:47

Основною метою проведення заходу є підвищення мотивації та заохочення майбутніх юристів до вивчення англійської мови, як засобу професійної комунікації. Олімпіадні завдання вимагали від учасників не лише хорошої мовної підготовки, а й вміння логічно і нестандартно мислити, творчого підходу.

I місце поділили двоє студентів: О.Пачебула (2 факультет) та П.Якименко (ІПКОП), II місце посів Я.Ушак (ІПКОП), а III місце – Н.Пасічняк (ІПКОП). Від імені ректорату переможців привітав проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, Переможці олімпіади отримали дипломи та цінні подарунки.