Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету взяв участь у ІІ турі Фестивалю самодіяльної художньої творчості «Таланти твої, СБУ» серед співробітників усіх підрозділів спецслужби та їх дітей

29-03-2018, 13:57

Фестиваль, присвячений 26-ої річниці СБ України, відбувся 22 березня у місті Києві в Центрі культури і мистецтва Служби безпеки України.

Відкрив урочистий захід заступник Голови СБ України  Вадим Поярков, який привітав учасників – представників різних куточків України з професійним святом і побажав успіхів та перемог.

До складу журі увійшли заслужені діячі культури на чолі з народною артисткою України Наталією Бужинською.

У запеклій боротьбі представники Інституту здобули перемогу і посіли призові місця. Так, у номінації «Декламація літературного твору» курсанти 2-го курсу Інституту Олександр М., Павло Т. і курсант 3-го курсу Артур Я. вразили поважне журі літературно-музичною композицією «Україна», а за підсумками  поділили І місце з представницею НА СБ України.

Найбільша конкурентна боротьба очікувала учасників у номінації «Виконання пісні», де змагалося близько 24 конкурсантів. Інститут був представлений вокально-інструментальним ансамблем 1-го курсу у складі Ірини В., Романа Г., Олександра К., Андрія О., які під бурхливі оплески публіки виконали «Пісню про СБУ» і посіли почесне ІІІ місце. Учасники і переможці нагороджені дипломами й цінними подарунками.

Наступного дня курсанти Інституту та НА СБ України разом із офіцерами регіональних органів СБ і підрозділів ЦУ СБ України взяли участь у мітингу-реквіємі, присвяченому вшануванню пам’яті захисників України – співробітників української спецслужби, які загинули під час проведення АТО. Ректор НА СБУ Сергій Кудінов у своєму зверненні наголосив, що події 2014 року змінили Україну і поставили нові завдання перед співробітниками СБ України. Курсанти поклали квіти до меморіального знаку загиблим Героям СБУ.

Довідка: За роки АТО Служба втратила 23 співробітника, серед яких випускник Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.