Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ відзначив 18 років від дня заснування

12-07-2012, 10:57

На урочистій нараді особовий склад та ветеранів привітав перший проректор Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» Ю.П.Битяк, який підкреслив, що навчальний підрозділ Інституту є взірцем для інших факультетів, досягненнями якого пишається Університет.

Присутніх поздоровили начальник Управління СБУ в Харківській області генерал-майор В.М.Вишневський та ректор Академії внутрішніх військ МВС України генерал-лейтенант С.Т.Полторак; також було оголошено вітання від керівництва СБУ, керівників регіональних органів та органів військової контррозвідки СБУ.

За високі показники в службовій діяльності було відзначено кращих співробітників, курсантів, ветеранів навчального підрозділу та представників батьківських комітетів. Начальнику Інституту генерал-майору І.І.Мусієнку урочисто вручено диплом доктора наук з державного управління.