02-05-2018, 10:48
Зокрема, 24 квітня на базі навчального підрозділу проведено тематичні збори за участю ветеранів-чорнобильців з числа колишніх і діючих співробітників УСБУ в Харківській області та курсантів Інституту. На початку заходу присутні вшанували пам’ять загиблих внаслідок Чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання, після чого заступник начальника Управління СБ України в Харківській області полковник Шпак А.А. оголосив звернення Голови Служби безпеки України до ветеранів та співробітників СБ України. Особистими спогадами про трагічні події з присутніми поділилися ветерани-чорнобильці Задорожний Володимир Юрійович та Бац Сергій Олександрович.
Зі словами вдячності та шани до гостей звернувся т.в.о. начальника Інституту Гриненко С.О. Надалі, силами курсантів Інституту проведено концерт, під час якого звучали тематичні пісні та декламувалися авторські літературні твори.
26 квітня з метою вшанування пам’яті співвітчизників, які ціною власного життя боролися з небаченою за масштабами ядерною стихією, курсанти та співробітники Інституту, взяли участь у ритуалі покладання квітів до меморіалу загиблим чорнобильцям у Молодіжному парку.
У період з 24 по 26 квітня у стінах Інституту була розміщена експозиція з відео та фото матеріалами, які висвітлюють героїчні подвиги наших земляків у боротьбі із жахливими наслідками Чорнобильської трагедії.