Інститутом підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Університету проведено комплекс заходів до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи

29-04-2017, 11:31

25 квітня на базі навчального підрозділу проведено тематичні збори за участю ветеранів-чорнобильців з числа колишніх і діючих співробітників Управління Служби безпеки України в Харківській області та курсантів Інституту. На початку заходу керівництвом Управління до присутніх було доведено звернення Голови Служби безпеки України генерала армії України Грицака Василя Сергійовича до ветеранів та співробітників спецслужби, після чого присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Особистими спогадами про трагічні події з присутніми поділився ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС Задорожний Володимир Юрійович. Надалі, силами курсантів Інституту проведено концерт, під час якого звучали тематичні пісні та декламувалися авторські літературні твори. Наприкінці заходу ветеранам – чорнобильцям вручено пам’ятні подарунки, а на згадку про проведену зустріч усі присутні сфотографувались на фоні будівлі Інституту.

26 квітня з метою вшанування пам’яті співвітчизників, які ціною власного життя боролися з небаченою за масштабами ядерною стихією, курсанти Інституту разом з представниками органів влади, місцевого самоврядування та громадськістю міста Харкова прийняли участь у ритуалі покладання квітів до меморіалу загиблим чорнобильцям у Молодіжному парку.

На вшанування пам’яті героїв, які ціною власного життя і здоров’я зупинили планетарну катастрофу, в курсантських підрозділах проведено тематичні вечори на яких курсанти, відтворюючи хронологію подій виступали з доповідями та декламували літературні твори.

У період з 20 по 27 квітня в стінах Інституту розміщувалася  експозиція з фотографічними та документальними матеріалами, які висвітлюють героїчні подвиги наших земляків у боротьбі із жахливими наслідками Чорнобильської катастрофи.