14-11-2017, 13:38

Оцінювання проводилося на базі Інституту підготовки кадрів для органів юстиції з метою вдосконалення системи забезпечення якості юридичної освіти, впровадження нових методів та практик викладання і навчання, вдосконалення системи моніторингу та перегляду програм навчальних дисциплін, модернізації системи оцінювання знань студентів тощо.

Протягом тижня експерти спілкувалися з керівництвом Університету та Інституту підготовки кадрів для органів юстиції, співробітниками окремих підрозділів, студентами та викладачами, відвідали провідні юридичні фірми, прокурорські та судові установи, де працюють випускники Університету. Також відбулися зустрічі з працівниками наукової бібліотеки, викладачами та студентами юридичної клініки.

Під час спілкування експерти програми «Нове правосуддя» надавали рекомендації та ділилися власним досвідом і знаннями у сфері забезпечення якості освіти провідних правничих шкіл США та країн ЄС.

Наприкінці візиту, узагальнюючи результати проведеної роботи, експерти високо оцінили рівень організаційної та кадрової спроможності Університету надавати якісну юридичну освіту, надали рекомендації щодо вдосконалення окремих напрямків.

Під час зустрічі представників Агентства США з питань міжнародного розвитку з ректоратом Університету були досягнуті домовленості про подальшу співпрацю та підтримку Програмою USAID «Нове правосуддя» освітніх ініціатив.

За результатами проведення оцінювання буде підготовлено звіт, результати якого стануть основою подальшої реалізації курсу Університету на надання студентам якісної освіти, що відповідає найвищим стандартам та вимогам національного і світового ринку юридичних послуг.