Юридична клініка Університету взяла участь у заході «Родинне коло Харківщини»

10-03-2017, 10:49

Зустріч відбулася в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Із важливими питаннями юридичного характеру до Юридичної клініки звернулись члени родин військовослужбовців Харківської області, які загинули під час проведення АТО. Найбільш актуальними є проблеми отримання статусу члена сім’ї загиблого, виплат у зв’язку з загибеллю військовослужбовця та інших пільг, передбачених законодавством для такої категорії громадян.

Безоплатну консультативну правову допомогу надавали студенти-консультанти  Юлія Буянова (Слідчо-криміналистичний інститут, 4 курс) та Назарий Жданюк (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 5 курс) під керівництвом завідувачки громадської приймальні  Яни Токарь та за сприяння керівника  Віктора Янишена.