Щодо проведення ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми регулювання відносин у сфері праці і соціального забезпечення»

06-09-2011, 15:09

7 – 8 жовтня відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми регулювання відносин у сфері праці і соціального забезпечення».

Організатор заходу – кафедра трудового права Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

Під час роботи будуть висвітлені проблеми трудового права та соціального забезпечення.

За результатами конференції буде видано збірник наукових робіт.

Конференція проходитиме у приміщенні Національної академії правових наук України за адресою: вул. Пушкінська, 70. Відкриття планується 7 жовтня 2011 р. о 9.30.

Контактні телефони:

(057) 704-92-15 – завідувач кафедри трудового права, кандидат юридичних наук, доцент Жернаков Володимир Володимирович;

відповідальний секретар організаційного комітету – кандидат юридичних наук, доцент кафедри Юшко Алла Миронівна.

e-mail: trudpravo_nuau@mail.ru

(057) 704-92-07 – начальник відділу наукових досліджень Чуприна Юлія Анатоліївна

e-mail: vnd@nlu.edu.ua