У Черкасах відбувся турнір з правознавства

09-02-2017, 16:20

Мета − стимулювання творчого самовдосконалення, реалізація здібностей, виявлення, розвиток обдарованих школярів, надання їм допомоги у виборі професії, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних спеціальних та фахових дисциплін, ознайомлення з основами юриспруденції та презентація навчального закладу.

Захід проведено в актовій залі Черкаського Гуманітарно-правового ліцею під егідою Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за підтримки Асоціації випускників Університету, адвокатського об’єднання «Шкребець та Партнери» та Черкаської обласної організації Союзу Юристів України.

У турнірі взяли участь близько 250 учнів 10-11 класів шкіл міста та області. Школярі продемонстрували високий рівень знань з права, бачення найбільш важливих суспільно-політичних процесів та власний підхід до вирішення цікавих задач.

Під час заходу доцент кафедри державного будівництва, заступник декана заочного факультету №1 Лялюк О.Ю. розповів про Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, історію його розвитку, структуру, матеріально-технічну базу, кадровий, науковий, культурний, спортивний потенціал та здобутки, які має Університет. Були презентовані наглядні матеріали, слайди та відеоролики про Університет й особливості вступу до нього у 2017 році.