У спорткомплексі Університету відбувся ІІI Всеукраїнський турнір з волейболу пам’яті Олександра Мартиненка

13-03-2018, 13:11

Змагання пройшли 9-11 березня 2018 року. У них взяли участь вісім команд, а саме: збірна України (U-18)-2001р.н.,  команда м.Маріуполь,   ХНУ імені  В.Н.Каразіна,   збірна України (U-20)-1999р.н., «ШВСМ-СумДУ» м.Суми,  «Бахмут-ШВСМ» м.Бахмут,  «Зміївський енергетик» м.Слобожанське, «Південного гірничо-збагачувального комбінату (ЮГОК)» (м. Кривий Ріг).

В урочистій частині взяли участь:  проректор з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаш, президент волейбольного спортивного клубу «Юридична академія» Л.Ю.Михайлов, засновник і організатор турніру В.В.Джерелий, директор Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту А.М.Попов, головний суддя змагань (суддя національної категорії, представник Федерації волейболу України Ю.О.Торкін) і рідний брат Олександра – Олексій Мартиненко.

До присутніх звернувся Ю.Г.Барабаш, який привітав учасників змагань: «Олександр Мартиненко багато років поспіль захищав честь Університету, виступаючі на  всеукраїнських і міжнародних змаганнях з волейболу. Він прожив недовге, але яскраве життя і загинув, боронячи Батьківщину».

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять Олександра Мартиненка, який залишаючись вірним Присязі, поклав своє життя за цілісність і незалежність України.

За результатами трьох ігрових днів у фінальну частину вийшли по 4 команди двух ігрових підгруп. У матчі групи «А» перше  місце посіла  команда «Південного гірничо-збагачувального комбінату (ЮГОК)» (м. Кривий Ріг). У матчі групи «Б» перше  місце посіла  команда «ШВСМ-СумДУ» м.Суми.

Після фіналу  відбувся матч пам’яті кращіх гравців волейбольного спортивного клубу «Юридична академія».

Нагородження учасників і призерів змагань кубком, медалями і командним дипломом проводили головний суддя змагань Ю.О.Торкін та рідний брат Олескандра – Олексій Мартиненко.

Довідка: Олександр Мартиненко – випускник Університету, колишній гравець волейбольної команди «Юракадемія», який протягом багатьох років захищав честь Університету на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Після закінчення Університету Олександр Мартиненко став на захист Батьківщини. Загинув 7 лютого 2015 року на блокпосту під Дебальцевим.