У спорткомплексі Університету відбувся ІІ Всеукраїнський турнір з волейболу пам’яті Олександра Мартиненка

27-02-2017, 17:18

02 (3)Змагання пройшли 24-26 лютого. У них взяли участь вісім команд, а саме: Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту (ХОВУФКС), ХНУ імені  В.Н.Каразіна, «Хвиля» (м. Харків), «ХНАДУ», «Титан», «Локомотив 2000», «Південного гірничо-збагачувального комбінату (ЮГОК)» (м. Кривий Ріг), ХарківТрансГаз.

У урочистій частині взяли участь: президент волейбольного спортивного клубу «Юридична академія» Л.Ю.Михайлов, засновник і організатор турніру В.В.Джерелій.

До присутніх звернувся Л.Ю.Михайлов, який привітав учасників та зазначив, що Олександр Мартиненко багато років поспіль захищав честь Університету, виступаючі на  всеукраїнських та міжнародних змаганнях з волейболу. Він прожив недовге, але яскраве життя і загинув, боронячи Батьківщину.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять Олександра Мартиненка, який залишаючись вірним Присязі, поклав своє життя за цілісність і незалежність України.

Призові місця розподілилися наступним чином:

І місце

«ХНАДУ»;

ІІ місце

ХарківТрансГаз;

ІІІ місце

ХНУ імені  В.Н.Каразіна.

Після фіналу  відбувся матч пам’яті (команда «Юракадемія» та збірна команда кращих гравців турніру).

Нагородження учасників і призерів змагань кубком, медалями і командним дипломом проводили головний суддя змагань Ю.Торкін, заслужений тренер України В.І.Романцов та В.В.Джерелій. Також в кожній команді був визначений кращий гравець команди і «гравець глядацьких симпатій».

Для довідки: Олександр Мартиненко – випускник Університету, колишній гравець волейбольної команди «Юракадемія», який протягом багатьох років захищав честь Університету на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Після закінчення Університету Олександр Мартиненко став на захист Батьківщини. Загинув 7 лютого 2015 року на блокпосту під Дебальцевим.