У спорткомплексі Університету (вул. Пушкінська, 104) проведено V Всеукраїнський турнір «Студентські ігри Слобожанщини» з вільної, греко-римської та жіночої боротьби, присвячений Дню юриста

11-10-2017, 17:36

Організатори − спортивний клуб вишу та кафедра фізичного виховання № 2.           

У заході взяли участь 211 спортсменів  на чолі з переможцями та призерами юнацьких та юніорських  чемпіонатів  світу та Європи із шести областей країни: Полтавської, Донецької, Чернігівської, Харківської, Сумської та Дніпропетровська.

Спортсмени Університету вдало виступили на цих змаганнях:

Золоті медалі з вільної боротьби здобули:

 Микита  Щирий (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 3 курс, 2 група) у ваговій категорії до 57 кг;

Віктор Джерелій (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України,3 курс, 2 група) у ваговій категорії до 70 кг;

Дмитро Павленко (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 1 курс, 3 група) у ваговій категорії до 97 кг;

Золоту медаль з греко-римської  боротьби:

Турал Намазов (Слідчо-криміналістичний інститут,2курс,1 група) у ваговій категорії до 82 кг;

Серед жінок переможцями стали:

Марина Єгоріна (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 3 курс, 2 група) у ваговій категорії до 52 кг;

Дар’я Сич (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 1 курс, 2 група) у ваговій категорії до 56 кг;

Срібні медалі з вільної боротьби завоювали:

Максим Тельний (господарсько-правовий факультет, 4 курс, 6 група) у ваговій категорії до 65 кг;

Сергій Клименко (господарсько-правовий факультет, 1 курс, 2 група) у ваговій категорії до 74 кг;

Хачатур Варданян (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 6 курс, 1 група) у ваговій категорії до 86кг.

Срібні медалі з греко-римської  боротьби отримали:

Тімур Мамедов  (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції , 1 курс, 2 група) у ваговій категорії до 77 кг;

Даніель Герліані  (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції ,2 курс, 12 група) у ваговій категорії до82 кг;

Артур Власов  (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції , 3 курс, 2 група) у ваговій категорії до 87 кг;

Бронзові медалі з вільної боротьби:

Влад Бурикін (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 6 курс, 2 група) у ваговій категорії до 57 кг;

Станислав  Жук (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 5 курс, 24 група) у ваговій категорії до 70 кг;

Антон Марченко (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 3 курс, 1 група) у ваговій категорії до 97 кг;

Євген Попов  (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс, 1 група) у ваговій категорії до 125 кг;

Артем Галич  (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс, 4 група) у ваговій категорії до 125 кг;

Бронзові медалі з греко-римської  боротьби:

Константин Зеленський ( Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 2 курс, 11 група) у ваговій категорії до 77кг;

Дмитро Сінішин  (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 1 курс, 3 група) у ваговій категорії до 77 кг;

Мирослав  Гомечко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 2 курс, 15 група) у ваговій категорії до 77 кг;

Василій Гаращак (Слідчо-криміналістичний інститут, 3курс, 5 група) у ваговій категорії до 82 кг;

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів переможцям та призерам!