У спортивному комплексі Університету відбулися військово-спортивні змагання «Козацькі розваги» серед студентів і курсантів військово-юридичного факультету

13-10-2017, 15:16

Цей захід є традиційним, і цьогоріч його присвячено Дню захисника України та Дню українського козацтва.

Спортивне свято відкрив перший проректор Університету Ю.П.Битяк, який зупинився на традиціях козацтва, підкреслив значущість Дня захисників України і побажав всім учасникам наснаги, мужності і перемог.

У змаганнях взяли участь п’ять команд, які представляли кожен курс факультету, а суддями були офіцери.

Програма підготовлена за традиційними конкурсами: швидкісні естафети, силові вправи, конкурси з військової направленості. Цьогоріч до силових вправ додалися конкурси з армреслінгу та штовхання гирі. Одним із найвидовищних етапів змагань стало перетягування каната, на якому впевнено переміг 3 курс факультету.

За результатами етапів переможцями та призерами стали:

І місце –  5 курс

ІІ місце –  3 курс

ІІІ місце –2 курс.

Усі команди отримали грамоти й солодкі призи, а переможці – медалі та перехідний кубок.

Нагородження провів начальник факультету полковник юстиції С.М. Мельник, який зазначив: «Участь у цих змаганнях – вже перемога. Кожен доклав багато зусиль для того, аби сьогодні продемонструвати свої вміння».