У рамках Школи з прав людини в Університеті розпочалася серія дводенних тренінгів щодо гарантій та механізму захисту прав, визначених статтями 8, 10 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року, а також прав осіб без громадянства

18-09-2017, 17:03

Організатори заходу – Координатор проектів ОБСЄ в Україні спільно з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Агентством ООН у справах біженців за фінансової підтримки Уряду Канади та Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

Тренінги триватимуть з 18 по 23 вересня 2017 року.

Перший із тренінгів проводиться для представників органів влади Східного регіону України. Його учасниками є службовці обласних державних адміністрацій, обласних і міських рад, Національної поліції Харківської, Сумської, Полтавської, Донецької, Луганської областей.

Наступні два тренінги – для представників громадських організацій.

Метою цих заходів є поглиблення знань щодо міжнародних стандартів у сфері захисту прав людини та застосування положень національного законодавства.