У рамках Фестивалю Науки кафедрою господарського права проведено круглий стіл «Процеси економічної глобалізації та напрями модернізації правового господарського порядку в Україні»

26-04-2012, 17:13

Відкрив засідання доктор юридичних наук, професор, академік НАПрНУ, проректор з наукової роботи Університету А.П.Гетьман. Він привітав учасників, побажав успіхів та висловив переконання, що наукові доробки заходу знайдуть своє гідне місце в комплексі питань, які розв’язує держава.

Під час роботи круглого столу з доповідями виступили: доктор юридичних наук, доцент кафедри земельного та аграрного права В.Ю.Уркевич («Продовольча безпека і правове забезпечення»), кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного права О.Я.Трагнюк («Міжнародне енергетичне право»), кандидат юридичних наук, асистент кафедри господарського права М.М.Кузьміна («Господарсько-правове забезпечення розвитку альтернативної енергетики») та ін.

Тематично обговорювалися проблеми господарсько-правового забезпечення і функціонування енергетичного, а також оборонно-промислового комплексу України, національної інноваційної системи України, море-господарського, агропромислового комплексів України.

Завідувач кафедри господарського права, кандидат юридичних наук, доцент Д.В.Задихайло підбив підсумки заходу та зазначив, що однією з важливих функцій модернізації правового господарського порядку є прогностична функція, яка дає змогу моделювати розвиток подій, пропонувати суспільству певні напрацювання, комплексні правові рішення.

Тези доповідей будуть найближчим часом опубліковано.