В Університеті відбулися гостьові лекції проф. Крістофера Келлі (Школа права Університету Арканзасу, США) та експерта проекту з торговельної політики України Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) проф. Гарі Хорліка

10-03-2017, 17:01

Для студентів українсько-литовських магістерських програм «Міжнародне право» і «Європейське та міжнародне підприємницьке право» були проведені лекції запрошених викладачів в рамках навчальних курсів «Міжнародні комерційні контракти» та «Міжнародне торговельне та інвестиційне право».

1 березня студенти зустрілися з професором Університету Арканзасу Крістофером Келлі, який провів майстер-клас з ведення переговорів та договірно-правової роботи, в ході якого слухачі отримали практичне уявлення про базові концепції і тактику ведення переговорів при укладанні правочинів, психологічні та етичні аспекти успішних перемовин.

10 березня всесвітньо відомий фахівець у галузі міжнародного торгового права проф. Гарі Хорлік прочитав лекцію на тему «Врегулювання спорів в рамках СОТ», під час якої студенти мали можливість обговорити проблемні питання та вдосконалити свої знання про механізми врегулювання суперечок, значну увагу було приділено процедурам врегулювання спорів, стороною яких є Україна. На лекцію проф. Гарі Хорліка були запрошені усі бажаючи, модератором заходу виступила асистент кафедри міжнародного права, викладач навчального курсу «Міжнародне торговельне та інвестиційне право» Вікторія Ісакова.