У приміщені Національної академії правових наук України пройшов круглий стіл «Актуальні питання кодифікації екологічного законодавства України»

09-11-2012, 17:37

Організатори: Національна академія правових наук України, Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» та Всеукраїнська екологічна ліга.

Відкрив захід академік Національної академії правових наук України, проректор з наукової роботи Університету, доктор юридичних наук А.П.Гетьман. Наголосивши на актуальності круглого столу, він навів приклади серії наукових заходів різних країн і зазначив, що тема кодифікації екологічного законодавства постійно знаходиться в полі зору вчених не тільки України та Російської Федерації, а й інших держав і охоплює проблеми не лише окремого регіону або країни, а континенти.

На заході з доповідями виступили: доктор юридичних наук, академік Національної академії правових наук України, професор кафедри цивільного та господарчого права Національного гірничого університету В.І.Андрейцев – «Кодифікація екологічного законодавства: методологічні, гносеологічні, аксіологічні аспекти та проблеми реалізації»; доктор юридичних наук, академік Національної академії правових наук України, проректор з наукової роботи Університету А.П.Гетьман – «Кодифікація екологічного законодавства в юридичній науці: історія та сучасність»;  доктор юридичних наук, професор кафедри екологічного права Юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченко Г.І.Балюк – «Сучасні проблеми кодифікації екологічного законодавства України»; доктор юридичних наук, завідувач кафедри господарського права Донецького національного університету А.Г.Бобкова – «Щодо структури Екологічного кодексу України»  та ін.

За результатами круглого столу видано збірник тез наукових доповідей.