У приміщенні Національної академії правових наук України пройшла міжнародна науково-практична конференція «Інформаційне суспільство і держава: проблеми взаємодії на сучасному етапі»

26-10-2012, 17:25

Організатори заходу: Національна академія правових наук України, Науково-дослідний інститут державного будівництва та місцевого самоврядування  Національної академії правових наук України, Науково-дослідний інститут інформатики і права Національної академії правових наук України, Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

Відкрив захід доктор юридичних наук, академік Національної академії правових наук України, перший віце-президент Національної академії правових наук України, професор О.В.Петришин. Він привітав учасників від імені Президії Національної академії правових наук України та ректорату Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». Олександр Віталійович зазначив, що інформаційне право, правова інформатика активно змінюються і активно впливають на суспільство. Сьогодні інформаційне суспільство міняє сутність і держави, і права та наголосив на важливості, актуальності та перспективності  цього напряму.

На заході з доповідями виступили: доктор юридичних наук, член-кореспондент Національної академії правових наук України, директор НДІ інформатики і права Національної академії правових наук України, професор В.Г.Пилипчук – «Системні правові проблеми формування інформаційного суспільства в Україні»; кандидат технічних наук, член Консультативної ради з питань інформатизації при Верховній Раді України, провідний науковий співробітник НДІ інформатики і права Національної академії правових наук України О.А.Баранов – «Розвиток інформаційного законодавства – основа побудови інформаційного суспільства»; доктор юридичних наук, член-кореспондент Національної академії правових наук України, завідувач відділом Інституту, професор В.П.Колісник – «Становлення сучасного інформаційного суспільства та поширення спотвореної інформації»; доктор юридичних наук, член-кореспондент Національної академії правових наук України, головний науковий співробітник НДІ інформатики і права Національної академії правових наук України, професор І.В.Арістова – «Роль інформаційного права в інформаційному суспільстві» та ін.