У Полтавському юридичному інституті відбулася зустріч ректора Університету В.Я.Тація з колективами Полтавського юридичного інституту та Полтавського юридичного коледжу

30-08-2017, 17:05

В.Я.Тацій привітав викладачів з Днем знань і початком нового 2017/2018 навчального року, а також проінформував про результати минулого навчального року і окреслив загальні плани Університету та окремо Інституту і коледжу на майбутнє.

Високо оцінивши діяльність викладацького складу, активність у наукових дослідженнях, значну кількість публікацій у наукометричних виданнях, ректор звернув увагу на участь у  програмах міжнародного співробітництва, що дозволяє не лише обмінюватися досвідом, а й готувати юристів нового покоління, проводити наукові дослідження, використовуючи найкращі світові досягнення у правовій сфері. Дуже важливо, щоб студенти і викладачі сприймали реалії сьогодення, розуміли свою відповідальність за поступову й успішну інтеграцію України в Європейське співтовариство, а також були адаптовані до діяльності в умовах глобалізації світового простору.

Василь Якович повідомив, що 3-6 жовтня на базі Університету планується проведення наукового заходу високого рівня – Харківського міжнародного юридичного форуму, в якому візьмуть участь науковці та практики-юристи з усього світу. Форум стане першою унікальною інтелектуальною платформою для обговорення актуальних юридичних, наукових і гуманітарних проблем у контексті виконання глобальних інтеграційних завдань. До організаційних заходів планується залучити колективи кафедр, науковців, широкий загал студентів.