У Полтавському юридичному інституті Університету відбувся круглий стіл «Актуальні питання здійснення негласних слідчих (розшукових) дій та використання їх результатів у доказуванні»

14-04-2017, 10:19

Захід присвячено п’ятій річниці прийняття нового Кримінального процесуального кодексу України.

У засіданні взяли участь науковці з Полтави, Харкова, Одеси, Львова. Зокрема, Харківську школу процесуалістів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого представляли: завідувач кафедри кримінального процесу О.В.Капліна; завідувач кафедри кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності О.Г.Шило; директор Інституту підготовки кадрів для органів юстиції,  доцент кафедри кримінального процесу В.І.Маринів; завідувач спеціальної кафедри «Правове забезпечення оперативно-службової діяльності СБУ» Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України  С.О.Гриненко; доцент кафедри кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності С.Б.Фомін; доценти кафедри кримінального процесу А.Р.Туманянц та В.М.Трофименко;  асистент кафедри кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності А.В.Панова.

Виступи учасників заходу були присвячені проблемним питанням процесуального порядку проведення та використання результатів негласних слідчих (розшукових) дій (НСРД) у кримінальному провадженні працівниками правоохоронних органів, проблемам правореалізації НСРД у діяльності слідчих суддів апеляційних судів, використання результатів НСРД при розгляді кримінального провадження судами першої інстанції, питанням, які зумовлені специфікою НСРД та виникають при наданні правової допомоги захисником; спірним аспектам здійснення судового контролю при проведенні НСРД та ін.

Подробиці – за посиланням http://pli.nlu.edu.ua/?p=5089