У Палаці студентів Університету стартував міжнародний шаховий турнір «Кубок ректора»

11-04-2018, 15:04

Захід відкрив президент шахового клубу «Юридична академія», проректор з наукової роботи Університету Анатолій Гетьман, учасників також привітали, головний суддя турніру міжнародний арбітр Леонід Боданкин і двократний олімпійський чемпіон,  член шахового клубу «Юридична академія» Олександр Моїсеєнко.

Анатолій Гетьман зазначив, що Університет завдяки ректору В.Тацію залишається єдиним ЗВО, де є шаховий клуб такого високого рівня  і побажав успіху найсильнішому.

Леонід Боданкин розповів правила змагань і побажав учасникам отримати насолоду від самої гри, міста Харків і прекрасного приміщення Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Олександр Моїсеєнко побажав усім учасникам удачі.

У змаганні беруть участь: Олександр Ковчан (Україна),  Михайло Бродський (Україна), Валерій Невєров (Україна),  Давид Городецкий (Ізраїль), Кьяртанссон Гудмундур (Ісландія), Андрій Маковей (Молдова),  Яир Пархов (Ізраїль), Алішер Сулейменов (Казахстан), Владислав Войтович (Україна), Вячеслав Борисенко (Україна).

Змагання проходитимуть за правилами класичних шахів відповідно до правил FIDE 2017 року (колова система, 9 турів) щоденно (з 11 по 20 квітня) з 14:30. Закриття турніру та нагородження переможця і призерів відбудеться 20 квітня о 18:00.