У Палаці студентів Університету відкрився VI Міжнародний фестиваль естрадної пісні імені К.І.Шульженко

20-09-2012, 17:34

Конкурс відкрився театралізованою виставою про життя і творчість Клавдії Шульженко, в якій брали участь заслужена артистка України Оксана Стеценко, джазовий оркестр Палацу студентів Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» та струнна група оркестру «Слобожанський».

Присутніх привітав заступник Міністра культури України Тимофій Кохан і зачитав вітальне слово Президента України В.Ф.Януковича.

Ректор Університету В.Я.Тацій зазначив: «Сьогоднішній фестиваль – це свято мільйонів прихильників Клавдії Іванівни в усьому світі. ЇЇ творчість є символом любові до Батьківщини, кохання, патріотизму, сили духу. Ми виховані на піснях Клавдії Шульженко. І мені дуже приємно, що сьогодні у залі багато молоді. Я сподіваюсь, що фестиваль подарує нові імена Україні, а, можливо – й світу».

Директор фестивалю Костянтин Шердіц вручив дипломи учасників фестивалю 19 конкурсантам (з Росії, Білорусії, Молдови, Греції, Ізраїлю та України).

Журі фестивалю очолюють 2 співголови: ректор Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського Тетяна Вєркіна та поет Юрій Рибчинський. Також у складі журі конкурсантів оцінюватимуть заступник Міністра культури України Тимофій Кохан, голова Харківського відділення Національної спілки композиторів України Ігор Гайденко, художній керівник музичного театру «Дьокан» (Тель-Авів) Григорій Грумберг, композитор В’ячеслав Корепанов, генеральний директор державної дирекції міжнародних концертних програм та програм мистецтв «Арт-Україна» Анатолій Корисько, завідувач кафедри Мінського університету культури Петро Гуд, співачка Лілія Сандулеса та ін.

Цього року захід привернув багато уваги зірок української та російської естради. Свої привітання на адресу фестивалю надіслали Алла Пугачова, Йосип Кобзон, Софія Ротару, Надія Бабкіна, Едіта П’єха.