у Палаці студентів університету відбулися урочистості, присвячені Дню науки.

17-05-2011, 08:19

17 травня у Палаці студентів університету відбулися урочистості, присвячені Дню науки.

У заході брали участь: заступник голови Харківської обласної державної адміністрації В.А.Ландсман, перший заступник голови Харківської обласної ради О.П.Олешко, перший заступник Харківського міського голови О.І.Кривцов. Також на святі були присутні депутати різних рівнів, лауреати державних премій в галузі науки, ректори та директори вищих навчальних закладів, провідні науковці, голови рад молодих вчених, обласні стипендіати, лауреати щорічних премій Президента України, магістри, аспіранти, представники наукової громадськості.

За вагомий внесок у розвиток науки учасники урочистостей отримали почесні грамоти Верховної Ради України, Харківської облдержадміністрації, Харківської облради, подяки Харківського міського голови.

Серед нагороджених – науковці Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»:

·        Почесну грамоту Харківської обласної державної адміністрації отримав завідувач кафедри організації судових та правоохоронних органів, професор І.Є.Марочкін;

·        подяку голови Харківської обласної державної адміністрації – кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права №1 Ю.А.Пономаренко; кандидат юридичних наук, доцент кафедри державного будівництва О.Ю.Лялюк; кандидат юридичних наук, завідувач кафедри державного будівництва С.Г.Серьогіна;

·        Почесну грамоту виконавчого комітету міської ради – вчений секретар, кандидат юридичних наук, доцент кафедри екологічного права Л.В.Лейба,

·        подяку Харківського міського голови – кандидат юридичних наук, завідувач кафедри господарського права Д.В.Задихайло,;кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права Р.С.Орловський;

·        стипендію імені В.П.Маслова (з правознавства) призначено: доктору юридичних наук, професору, завідувачу кафедри теорії держави і права О.В.Петришину (провідному науковцю); доктору юридичних наук, доценту кафедри аграрного права В.Ю.Уркевичу (для молодих науковців).

Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт за участю кращих творчих колективів університету – лауреатів міжнародних конкурсів.