У Палаці студентів Університету відбулися урочисті збори студентів першого курсу, присвячені початку навчального 2012-2013 року

01-09-2012, 10:03

Відкрив захід і звернувся до першокурсників ректор Університету В.Я.Тацій: «Сподіваюся, ви швидко адаптуєтеся і відчуєте себе часткою дружної студентської родини, будете примножувати її успіхи своїми міцними знаннями та численними талантами. Не сумніваюся, ви пишатиметеся тим, що навчаєтеся саме у цьому Університеті, в таких прекрасних умовах здобуваєте якісну освіту. На вас чекає захоплююче життя, повне знань, творчого натхнення, наукових досліджень і відкриттів! Упевнений, багато хто з вас залишить свої імена в славній історії нашого вузу!»

До побажань ректора приєдналися та висловили найщиріші побажання почесні гості: начальник Департаменту кадрового забезпечення та охорони здоров’я Державної пенітенціарної служби України, генерал-майор С.А.Зінченко; директор Департаменту правового забезпечення Міністерства оборони України, полковник юстиції В.Д.Левчук; директор Департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України В.Г.Машкін; заступник начальника Головного слідчого управління МВС України, генерал-майор міліції В.В.Топчій; посол з особливих доручень Договірно-правового департаменту Міністерства закордонних справ України О.Б.Новосьолов; прокурор Харківської області, державний радник юстиції ІІІ класу Г.Є.Тюрін; начальник Управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області, генерал-майор внутрішньої служби Є.Ю.Бараш; начальник Головного управління юстиції в Харківської області С.М.Мохончук; начальник територіального управління Державної судової адміністрації в Харківській області В.В.Остапенко; перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України Харківській області Т.В.Зятєва та ін.

На цих урочистостях студенти познайомилися із керівництвом вузу, які розповіли об особливостях навчання в Університеті та перспективах розвитку вузу.