У Палаці студентів пройшов турнір команд КВК Академії на Кубок ректора

29-03-2010, 13:38

29 березня у Палаці студентів пройшов турнір команд КВК Академії на Кубок ректора, в якому змагалися шість команд: “Не торопи копыта” (4 факультет), “Пушкинская, 106: туда и обратно” (ІПКОП), “Мазай і зайці” (10 факультет), “Юрський період” (збірна команда 9 факультету та ІПКОП), “Смерш” (Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки), “Суворий закон” (6 факультет). Звичайно, не обійшлося ще без однієї команди – журі (О.Моїсеєнко, А.Подсокова-Фокіна, А.Лялюк, А.Булгаков, Л.Еськова) на чолі з генеральним директором, художнім керівником Палацу студентів Академії К.К.Шердіцом.

Гра пройшла під загальною назвою “Королівські ігри”. Команди змагалися у трьох конкурсах: “Візитка”, “Розминка”, “Домашнє завдання”.

Кубок ректора виборола команда “Смерш”. ІІ місце посіла команда “Суворий закон”, ІІІ місце – команда новачків в академічному КВК – “Пушкинская, 106: туда и обратно”