У Палаці студентів нашої Академії відбулася прем’єра моно-спектаклю під назвою “Монолог ангела или Е.Ж.”

13-03-2010, 13:19

13 березня у Палаці студентів Академії відбулася прем’єра моно-спектаклю під назвою “Монолог ангела или Е.Ж.”.

Цього разу талановитий режисер Молодіжного театру Олексій Рудько та студент ІV курсу факультету підготовки кадрів для МВС Богдан Адаменко написали власний сценарій за казкою В.Шинкарьова “Домашній їжак”. У ньому звернули увагу глядача на стосунки чоловіка і жінки, які стали точкою перетину двох прямих: сценічної віртуальності та реальної дійсності. Б.Адаменко трансформувався у роль так, що було важко відчути межу позицій актора та героя. Він зумів занурити усіх присутніх у різні видимі та невидимі площини життя типових стосунків, в яких кожен із нас рано чи пізно побував. Його гра настільки зворушила глядача своєю майстерністю, що кожен, хто прийшов, хоча б у думках спробував зламати усталені стереотипи, якими живе більшість людей у наш час, і уявити кроки до еволюціонування людської духовності.