У Палаці студентів Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» в рамках ХІV міжнародного шахового турніру «Кубок ректора» відбувся сеанс одночасної гри

02-04-2012, 14:47

2 квітня у Палаці студентів Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» в рамках ХІV міжнародного шахового турніру «Кубок ректора» відбувся сеанс одночасної гри. Двократний олімпійський чемпіон Олександр Моїсеєнко та міжнародний гросмейстер Володимир Оніщук зіграли на 35 дошках проти молодих шахістів міста Харкова.

Були зібрані кращі дитячі шахові сили міста та області. Учасники сеансу представляли свої клуби за місцем проживання, палаци юнацької творчості, КДЮСШ та обласне училище фізичної культури й спорту.

Місця у змаганнях розподілились таким чином:

Катя Бакуненко (КДЮСШ-4, клуб «Гагарінець») – 3 місце серед дівчат до 10 років у чемпіонаті Харківської області;

Микита Пуйденко (КДЮСШ-4, клуб «Гагарінець») – 3 місце серед юнаків до 10 років у чемпіонаті Харківської області;

Маша Бердник, чемпіонка України до 8 років – 2 місце серед юнаків до 10 років, 1 місце серед юнаків до 12 років у чемпіонаті Харківської області;

Кирило Ковальчук (КДЮСШ-4, клуб «Пешка») – 3 місце серед юнаків до 12 років у чемпіонаті Харківської області;

Андраник Куцанян (КДЮСШ-3, клуб «Етюд») – 1 місце серед юнаків до 14 років у чемпіонаті Харківської області;

Олександр Шумаєв (ЦДЮТ-4 Комінтернівського району) – 3 місце серед юнаків до 14 років у чемпіонаті Харківської області.

Внічию з міжнародними гросмейстерами зіграли:

Олександр Шумаєв (ЦДЮТ-4 Комінтернівського району) – з Володимиром Онищуком;

Михайло Литвинов (вихованець Харківського обласного училища фізичної культури й спорту) – з Олександром Моїсеєнко.

Також за гарну гру були відзначені призами Станіслав Осипов (КДЮСШ-4, СШ №3) та один з наймолодших учасників Дмитро Бондар, 7 років (ЦДЮТ-4 Комінтернівського району).