У Палаці студентів Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» розпочався 2 етап фотоконкурсу «Студентські роки»

16-11-2012, 19:27

За ініціативи Студентського самоврядування Університету, підтримки ректорату та профспілкового комітету студентів проводиться фотоконкурс «Студентські роки».

Відкриваючи захід, проректор з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаш зазначив: «Мені дуже приємно, що в житті наших студентів є не тільки навчання, не тільки Internet, а й таке чудове захоплення, як фотографія».

Метою фотоконкурсу є виявлення творчих здібностей студентів, сприяння розвитку обдарованої молоді, стимулювання соціальної активності студентства, підтримка та заохочення талановитих студентів.

На виставці представлені кращі фотографії студентів Університету у трьох номінаціях: «юриспруденція», «природа», «дозвілля».

Переможці визначаються шляхом відкритого голосування відвідувачів, а також у соціальній мережі «Вконтакте» в групі студентського самоврядування університету за адресою: http://vk.com/nulau_students_parliament до 25 листопада.

За більш детальною інформацією звертатися до координаторів конкурсу:

1. Куцинда Микола +380975558035;

2. Залізінський Володимир +380980855736.