У Палаці студентів завершився 72 чемпіонат України з шахів серед жінок

03-10-2012, 11:17

На початку заходу ректор Університету В.Я.Тацій відповідно до Указу Президента України № 537/2012 та за його дорученням за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну діяльність вручив Катерині Лагно орден княгині Ольги ІІ ступеню. Він також вручив нагороди переможцям чемпіонату і зазначив: «Шахи, як одна з демократичних і інтелектуальних ігор, набули широкого розповсюдження в сучасному світі. Поєднуючи в собі елементи спорту, науки та культури вони мають виховне значення для багатостороннього розвитку підростаючого покоління; допомагають розвитку концентрації уваги, логічного мислення, умінню долати труднощі і планувати свої позитивні дії. Усі учасниці продемонстрували безкомпромісну, яскраву та інтригуючу гру, виправдавши сподівання і зусилля організаторів, котрі влаштували найсильніший за історію незалежності України турнір. Було б добре, якби й надалі чемпіонати країни відбувалися на такому ж рівні».

Підсумки чемпіонату: 1. М.Музичук – 6,5 (26,25); 2. К.Лагно – 6,5 (25,75); 3. А.Ушеніна – 6,5 (25,25); 4. Н.Жукова – 5,5; 5. І.Гапоненко – 5; 6. О.Грицаєва – 4; 7. Т.Кононенко – 3,5; 8. І.Андренко – 3; 9. А.Рахмангулова – 2,5; 10. К.Должикова – 2.