У Палаці студентів відбулася зустріч ректора В.Я.Тація з колективом Університету, присвячена початку 2017/2018 навчального року

31-08-2017, 16:39

Розпочинаючи захід, В.Я. Тацій поздоровив присутніх зі святом: «Від імені ректорату я вітаю вас із Днем знань і бажаю нових успіхів, щастя, натхнення, добробуту, злагоди і миру, щоб ні ви, ні наступні покоління не знали, що таке війна».

Далі у своїй промові він зазначив, що відповідно до ЗУ «Про вищу освіту» звітна доповідь має відбутися наприкінці року у грудні під час зборів трудового колективу, а сьогодні зупиниться на головних здобутках і перспективах.

Так, В.Я.Тацій наголосив, що завдяки невтомній праці усього колективу впродовж багатьох років наш виш залишається першим серед усіх правничих ВНЗ України, це підтверджують і цьогорічні рейтинги, у тому числі рейтинг роботодавців «Топ – 50». У минулому навчальному році ВНЗ отримав Гран-прі у номінації «Університет року» на ІV міжнародні професійній спеціалізованій виставці «Oсвіта в Україні. Освіта за кордоном» під гаслом «Навчайся в Україні».

Окремо Василь Якович зупинився на  головній події минулого навчального року – відкритті нового навчально-бібліотечного комплексу Університету, який отримав високу оцінку не тільки нашого колективу, харків’ян, української громадськості, владних державних структур і органів місцевого самоврядування, науковців, педагогів, студентів, а й численних закордонних гостей, які відвідали його, беручі участь у наукових та інших заходах.

Ректор згадав слова Президента України П.О.Порошенка, сказані під час відкриття 3 березня: «На яких трьох стовпах стоїть міцний університет? Перший – це професорсько-викладацький склад, другий – це студентська молодь. І третій, без якого не може бути жодного університету, – це бібліотека, яка є серцем Університету! Вперше запускається така бібліотека, така високотехнологічна, яка забезпечує не просто можливість отримати знання, а й насолоду, перебуваючи у цих стінах. І це вперше за 25 років нашої незалежності ми побудували таку красу».

«Приємно, що новий навчально-біліотечний комплекс вишу визнано «Кращою будівлею закладу освітнього призначення» у номінації «Об’єкти громадського призначення» конкурсу  «Кращі будинки та споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України», на знак цього Університет отримав нагороду Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України», – додав В.Я.Тацій.

Василь Якович анонсував також проведення 3-6 жовтня наукового заходу високого рівня – Харківського міжнародного юридичного форуму на базі Університету, в якому візьмуть участь науковці та практики-юристи з усього світу. Форум стане першою унікальною інтелектуальною платформою для обговорення актуальних юридичних, наукових і гуманітарних проблем у контексті виконання глобальних інтеграційних завдань. До організаційних заходів планується залучити колективи кафедр, науковців, широкий загал студентів.

Проаналізувавши різні аспекти діяльності Університету та досягнуті при цьому основні показники, ректор дав якісну та кількісну характеристику професорсько-викладацького та студентського складу; звернув увагу на діяльність вишу щодо імплементації Закону України «Про вищу освіту»; зупинився на особливостях вступної кампанії 2017 року; матеріальному та соціальному забезпеченні навчального процесу; основних рисах навчального процесу; навчально-методичній та науково-дослідницькій роботах тощо.

В.Я.Тацій висловив вдячність за спільну працю, довіру, підтримку всьому колективу.