У Палаці студентів Академії відбувся фінал ХІІІ конкурсу ораторів

19-04-2010, 08:39

19 квітня у Палаці студентів Академії відбувся фінал ХІІІ конкурсу ораторів.

Конкурс проходив у три етапи. Перший – у групах, другий проводився на рівні кафедри. У другому турі брало участь 62 оратори третіх курсів, у третьому (фіналі) – 10 найкращих.

Конкурсанти змагалися у трьох завданнях: “Представ себе”, “Промова”, “Полеміка”.

Члени журі (доктор філософських наук, завідувач кафедри соціології та політології М.П.Требін (голова); доктор філософських наук, професор кафедри соціології та політології Г.П.Клімова; доктор філософських наук, завідувачка кафедри логіки О.М.Юркевич; кандидат юридичних наук, доцент кафедри логіки Ж.О.Павленко; кандидат філософських наук, доцент кафедри культурології В.М.Пивоваров) визначили переможців.

Кращим оратором року став М.Жужа (ІПКОП), друге місце посіла Т.Цувіна (4 факультет), третє – М.Гнидин (ІПКОП).