У Палацу студентів Академії урочисто відкрився Х ювілейний Рахманіновський фестиваль

18-04-2010, 08:34

18 квітня у Палацу студентів Академії урочисто відкрився Х ювілейний Рахманіновський фестиваль, на якому прозвучало віртуозне виконання музики С.Рахманінова лауреатом міжнародних конкурсів О.Набіуліним (Росія) з симфонічним оркестром Харківської обласної філармонії (диригент – Ю.Янко).

Національна юридичнаакадеміяУкраїни імені Ярослава Мудрого є одним ізорганізаторів заходу (проф. кафедри культурології Л.М.Трубнікова– ініціатор, директор і художній керівник фестивалю).

У фестивалю візьме участь ансамбль “ДіксіГлоБус” Академії (керівник ансамблю – В.Мастінській), а також у межах фестивалю планується робота “круглого столу” “Загальне і особливе в культурі”, що проводиться кафедрою культурології Академії.