У Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого завершено весняну школу «Право та цифрові технології (Law and digital technologies)»

12-04-2018, 16:59

«Право та цифрові технології (Law and digital technologies)» – це унікальний міжнародний освітній проект, у якому задіяні фахівці з Естонії, Литви, Німеччини, Канади та України, вчені та практичні працівники провідних юридичних фірм й IT-спеціалісти. Головним організатором виступив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, а партнерами  Талліннський технологічний університет, Університет Миколаса Ромеріса, Агенція США з міжнародного розвитку (USAID), Колегія адвокатів України, Адвокатське об’єднання «Juscutum».

Студенти мали можливість отримати знання та навички, необхідні представникам правничої професії у цифровому світі, двома мовами – українською та англійською. Студенти також отримали авторські матеріали від науковців, викладачів і практиків у сфері юриспруденції та ІТ через онлайн-платформу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Актуальні проблеми права у цифрову епоху обговорювалися за такими темами: штучний інтелект та юридична професія, кібербезпека, електронне урядування, цифрові права людини, криптовалюти та блокчейн, відкриті дані, електронна комерція та електронні докази, правове регулювання та оподаткування в IT, захист інтелектуальної власності, визначення юрисдикції та конфлікти права, вирішення спорів онлайн.

Під час весняної школи для учасників було відкрито юридичні майстерні, а також презентовано українські LegalTech стартапи та програмне забезпечення ефективних засобів візуального аналізу для правоохоронних органів.