У Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого проведено весняну школу «Право та цифрові технології (Law and digital technologies)»

12-03-2018, 11:27

Учасників та гостей весняної школи привітали Юрій Барабаш, професор, проректор з навчальної роботи НЮУ імені Ярослава Мудрого, Танел Керікмяє, директор Школи права Талліннського технологічного університету, Артем Шаіпов, юридичний радник програми USAID «Нове правосуддя», Дмитро Лук’янов, член-кореспондент НАПрН України, професор кафедри теорії держави і права НЮУ імені Ярослава Мудрого, Юлія Размєтаєва, координатор весняної школи, асистент кафедри теорії держави і права НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Лекційна частина школи проводилася з 5 по 7 березня українською та англійською мовами. Актуальні проблеми права у цифрову епоху обговорювалисяся з правниками та IT-спеціалістами, науковцями, викладачами й практиками з Талліна (Естонія), Вільнюса (Литва),  Ванкувера (Канада), Києва, Харкова, Одеси. Головні теми весняної школи –  штучний інтелект та юридична професія, кібербезпека, електронне урядування, цифрові права людини, крипто валюти та блокчейн, відкриті дані, електронна комерція та електронні докази, правове регулювання та оподаткування в IT, захист інтелектуальної власності, визначення юрисдикції та конфлікти права, вирішення спорів онлайн.

У межах школи також відкрито юридичні майстерні від Колегії адвокатів України під керівництвом Олександра Дроздова, Голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури та від АО «Juscutum».

Для учасників весняної школи «Право та цифрові технології (Law and digital technologies)» презентовано українські LegalTech стартапи та програмне забезпечення ефективних засобів візуального аналізу для правоохоронних органів.

Фото © Право та цифрові технології/Law and digital technologies, 2018.