У навчально-спортивному комплексі «Юрист» пройшли змагання з армспорту на кубок ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

04-12-2017, 10:32

Захід проведено з ініціативи студентського Сенату Університету та за підтримки   ректорату і приурочено до Дня відкритих дверей. Більшість відвідувачів мали змогу побачити найсильніших чоловіків вишу.

Головний суддя (суддя міжнародної категорії з армспорту) – Олександр Ткачук.

Змагання проходили у двох вагових категоріях до 75 кг та 75+,  встановивши розподіл місць у кожній ваговій категорії судді визначли переможця та призерів в абсолютній вазі.

У категорії до 75 кг:

І місце посів студент Слідчо-криміналістичного інституту Вадим Конюхов;

ІІ місце здобув студент Слідчо-криміналістичного інституту Кирил Шевченко;

ІІІ місце – студент військово-юридичного факультету Іван Кулініч.

У ваговій категорії 75+ кг місця розподілилися наступним чином:

І місце – студент військово-юридичного факультету Олексій Шевчук;

ІІ місце – студент Слідчо-криміналістичного інституту Владислав Корчака;

ІІІ місце – студент військово-юридичного факультету Віктор Павленко.

Абсолютним переможцем став студент військово-юридичного факультету Олексій Шевчук, який і отримав кубок ректора Університету.

Нагородження призерів та переможців   провели   завідувач   кафедри   фізичного   виховання   №1  О.В.Попрошаєв і заступник начальника військово-юридичного факультету підполковник Ю.В.Шубін.