У навчально-спортивному комплексі «Юрист» пройшов ІІІ відкритий командний кубок Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з бадмінтону серед студентів та співробітників ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації м.Харкова, присвячений 212-й річниці з дня заснування Університету

09-12-2016, 09:49

%d0%b1%d0%b0%d0%b4-7У змаганнях взяли участь команди з  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого,  Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, Харківського національного медичного університету, Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова, Національного технічного університету «ХПІ», Харківського національного університету радіоелектроніки, Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Мета проведення кубку − розвиток і популяризація бадмінтону, виявлення перспективних та обдарованих студентів, формування здорового способу життя, організація дозвілля, профілактика негативних явищ, виховання моральних і вольових якостей, розвиток спорту і культури вболівання.

Головний суддя – М.І.Гоєнко.

Від імені керівництва Університету відкрив захід директор Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України В.І.Маринів. Він привітав учасників та уболівальників, а також висловив сподівання, що ці змагання стануть традиційними.

Учасників також привітали: в.о голови Харківського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України О.М.Кривенцова та генеральний секретар Харківської обласної спортивної спілки учнівської та студентської молоді В.О.Павленко. Почесні гості подякували ректору Університету та колективу за постійну підтримку спорту для студентів, а також спорту високих досягнень в ім’я Харкова та України.

Чемпіонами та призерами командних змагань стали:

I місце:

Національного технічного університету «ХПІ»;

ІI місце:

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого;

ІІI місце:

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна.