У навчально-спортивному комплексі відбулося спортивне свято «Парад переможців 2017»

26-10-2017, 17:18

Захід розпочався з урочистого маршу учасників спортивних клубів Університету (волейбольного, шахового, спортивних видів та олімпійських видів боротьби, боксу та кікбоксингу, плавально-спортивного), секцій (спортивного вдосконалення з чоловічого та жіночого баскетболу,  з бадмінтону та настільного тенісу), збірних команд (з карате, тхеквондо, з файт-фітнесу, з гімнастичних і танцювальних видів спорту, з футболу) та ін.

Спортивне свято відкрив проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш.

Спортсменів і тренерів також привітали начальник Харківського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту МОН України О.М.Крівєнцова, директор департаменту у справах сімї, молоді та спорту Харківської міської ради О.С.Чубаров, заступник директора департаменту-начальник управління з питань фізичної культури та спорту К.М.Курашов, заступник директора департаменту- начальник управління у справах сім ї та молоді К.Ю.Підгорний.

Кращі спортсмени та тренери отримали нагороди.

Подякою Харківського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту МОН України нагороджені: »

  • Гоєнко Марія – кмс України зі спортивного орієнтування, багаторазова чемпіонка України, член збірної команди України
  • Король Михайло – мс України з плавання, призер Всеукраїнської Універсіади 2015 року
  • Сич Дар’я – мс України з вільної боротьби, багаторазова призерка Всеукраїнських змагань
  • Джерелій Віктор – кмс України з вільної боротьби, багаторазовий призер Всеукраїнських змагань
  • Луценко Лариса – завідувач кафедри фізичного виховання №2
  • Бодренкова Інна – доцент кафедри фізичного виховання №2
  • Лиманський Павел – мс України з фехтування, багаторазовий переможець та призер Міжнародних та Всеукраїнських змагань.

За особистий внесок у розвиток фізичного виховання і спорту в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого та активну пропаганду здорового способу життя серед студентської молоді Подякою Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого: »

  • Романцов Володимир Іванович – старший тренер волейбольного спортивного клубу
  • Джерелій Валерій  Вікторович – старший тренеру клубу олімпійських видів боротьби
  • Бродський Михайло Леонідович – старший тренер шахового спортивного клубу
  • Вісков Дмитро Петрович – старший тренер клубу спортивних видів боротьби
  • Коломійцева Ольга Едуардівна – доцент кафедри фізичного виховання №1
  • Щербак Руслан Михайлович – старший викладач кафедри фізичного виховання №2
  • Петров Дмитро Олександрович – викладач кафедри фізичного виховання №2
  • Фішев Юрій Олександрович – старший викладач кафедри фізичного виховання №2
  • Фішев Сергій Олександрович – старший викладач кафедри фізичного виховання №1
  • Козак Вадим Анатолійович – декан господарсько-правового факультету
  • Скубак Віктор Вікторович – т.в.о. начальника Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ
  • Макаров Андрій Володимирович – перший заступник начальника Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ
  • Алісов Євген Олександрович – директор Слідчо-криміналістичного інституту
  • Білик Валентиаі Григорівна – голова профспілкового комітету співробітників
  • Дудченко Олександр Юрійович – голова профспілкового комітету студентів
  • Крайник Григорій Сергійович – асистент кафедри кримінального права №1

За активну пропаганду здорового способу життя серед студентської молоді та розвиток баскетболу в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого Подякою Університету нагороджені: »

  • Кучерявенко Микола Петрович – віце-президент НАПрНУ, завідувач кафедри фінансового права
  • Радутний Олександр Едуардович – доцент кафедри кримінального права №1.

За значний особистий внесок у розвиток фізичного виховання і спорту в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого та високі спортивні досягнення в змаганнях різного рівня грамотою та подяками Управління у справах молоді і спорту Харківської обласної державної адміністрації нагороджені: »

  • Макарова Марина – мс України з художньої гімнастики, чемпіонка ХХІХ Всесвітньої літньої Універсіади 2017 року
  • Березка Владислав – мс України з боротьби дзюдо, призер чемпіонату Європи 2017 року
  • Вегер Євген – мс спорту України з боротьби дзюдо, призер чемпіонату світу 2017 року
  • Русін Олександр – мс України з волейболу, призер Всеукраїнських змагань
  • Борисенко В’ячеслав – мс спорту з шахів, призер Всеукраїнських змагань
  • Гусєв Богдан –– кмс України з боротьби самба, призер чемпіонату України серед студентів

За значний особистий внесок у розвиток фізичного виховання і спорту в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого та високі спортивні досягнення в змаганнях різного рівня подякою нагороджені: »

  • Яценко Андрій – смк з вільної боротьби, бронзовий призер чемпіонату світу 2017 року, член збірної команди України
  • Чертил Катерина – мс України з боротьби дзюдо, чемпіонка України з дзюдо серед жінок, член збірної команди України
  • Анохін Дмитро – кмс України з волейболу, призер Всеукраїнських змагань
  • Щирий Микита – кмс України з вільної боротьби, призер чемпіонату України
  • Ібраімов Енвер – кмс України з баскетболу, призер Харківської аматорської та студентської ліги
  • Плеханов Микита – кмс України з баскетболу, призер Харківської аматорської та студентської ліги.

Також були вручені кубки: »

За підсумками обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації за 2016-2017 н.р.

  • за ІІІ місце в загальнокомандному заліку в першій групі – Національному юридичному університету імені Ярослава Мудрого
  • за І місце – збірній команді з черліденгу
  • за ІІ місце – збірній команді з плавання, жіночого гандболу, вільної боротьби, дзюдо, самбо;
  • за І місце – збірній команді з шахів.

За активну участь у спортивно-масовому житті Університету, а також високі досягнення в змаганнях різного рівня подякою нагороджуються Національному юридичному університету імені Ярослава Мудрого: »

  • Забавчук Валерій – тхеквондо
  • Борисенко В’ячеслав – шаховий клуб
  • Гасанова Канюль – шаховий клуб.
  • Курило Ганна – шаховий клуб
  • Кобзан Дмитро – шаховий клуб
  • Лойтаренко Дмитро – волейбол
  • Жолоб Богдан – волейбол.
  • Дмитрієв Дмитро – плавання
  • Омельчук Юліан – плавання
  • Коновалов Богдан – плавання
  • Баширов Рустам Башир-агли – бокс
  • Яланський Олександр – бокс
  • Мельніков Едуард – бокс.
  • Алієв Новруз – бокс
  • Павленко Дмитро –вільна боротьба
  • Попов Євген–- вільна боротьба
  • Намазов Турал – вільна боротьба
  • Яхін Ярослав – вільна боротьба
  • Ковчанюк Денис – вільна боротьба
  • Клименко Сергій – вільна боротьба
  • Галича Артема – вільної боротьби
  • Пікаш Денис – легка атлетика
  • Куриленко Едуард – легка атлетика
  • Кір’ян Ганна – легка атлетика
  • Дядюша Артем – легка атлетика
  • Мунтяну Ігор – баскетбол
  • Андрущак Олена – жін. баскетбол
  • Муленко Таміла – жін. баскетбол
  • Калініченко Катерина – жін. баскетбол
  • Де Стефані Лайт – теніс.
  • Капліна Влада – теніс
  • Осіпенко Олександр – теніс
  • Дейнега Максим – настільний теніс
  • Дейнега Кирил – настільний теніс
  • Бутков Максим – настільний теніс
  • Нескородь Наталія – танц. та гімн. видів спорту
  • Хабеця Ольга – танц. та гімн. видів спорту
  • Гаманілова Кристина – бадмінтон
  • Шалаєва Вікторія – бадмінтон
  • Зубатенко Кристина – бадмінтон
  • Бережна Евеліна – бадмінтон
  • Шевченко Олексій – футбол
  • Сотніков Максим – футбол
  • Крисько Олександр – футбол
  • Міндило Олександр – дзю-до та самбо
  • Одринська Юлія – дзю-до та самбо
  • Ужуев Заур – дзю-до та самбо
  • Дрозд Даніїл – дзю-до та самбо.
  • Шелудько Валерія – спортивне орієнтування
  • Андрейкович Віктор – спортивне орієнтування
  •  

Глядачі та учасники параду переможців змогли подивитися показові виступи чемпіонів світу та Європи, багаторазових  чемпіонів України зі спортивних-бальних танців А.Звєрєва та Д.Ткаченко, чемпіонки XXIX Всесвітньої літньої Універсіади-2017 М.Макарової, чотирьохразових володарів Кубку світу, чемпіонів світу  з акробатичного рок-н-ролу М.Манжос та О.Шамрай,  збірних команд Університету з черліденгу та  бадмінтону та ін.