У навчально-бібліотечному комплексі відбувся круглий стіл «Новели Цивільного процесуального кодексу»

30-03-2018, 17:57

Захід організовано відділенням АПУ в Харківській області спільно з кафедрою цивільного процесу НЮУ імені Ярослава Мудрого, Асоціацією суддів Харківської області та Радою адвокатів Харківської області НААУ.

Присутніх привітали голова відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України» в Харківській області Роман Чумак, завідувач кафедри цивільного процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Костянтин Гусаров, голова Ради адвокатів Харківської області Вікторія Гайворонська та суддя Апеляційного суду Харківської області Володимир Плетньов.

На засіданні з доповідями виступили: секретар судової палати з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Харківської області Алла Котелевець – «Проблемні питання при розгляді справ судом апеляційної інстанції за новим ЦПК України»; адвокат, к.ю.н., член правління АПУ, керуючий партнер адвокатського об’єднання «Шевердін і партнери» Максим Шевердін – «Зловживання процесуальними правами та заходи процесуального примусу»; доцент кафедри цивільного процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Наталія Сакара – «Право на доступ до суду за новим ЦПК» та ін.

Під час заходу обговорено  право на доступ до суду за новим ЦПК, докази в цивільному процесі, зловживання процесуальними правами та процесуальний примус, проблемні питання при розгляді справ судом апеляційної інстанції та багато інших актуальних питань.