У Кривому Розі відбувся турнір з правознавства

10-03-2017, 11:05

Мета − стимулювання творчого самовдосконалення, виявлення здібностей, розвиток обдарованих школярів, надання їм допомоги у виборі професії, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних спеціальних і фахових дисциплін, ознайомлення з основами юриспруденції та презентація навчального закладу.

Захід проведено в актовій залі на базі КЗОШ І-ІІІ ступенів № 41  під егідою Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за підтримки Асоціації випускників Університету, адвокатського об’єднання «Шкребець та Партнери».

У турнірі взяли участь близько 150 вихованців 10-11 класів шкіл міста. Школярі продемонстрували високий рівень знань з права, представили власні бачення найбільш важливих суспільно-політичних процесів та підхід до вирішення цікавих завдань.

Доцент кафедри кримінального процесу М.О.Карпенко розповів про Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, історію його розвитку, структуру, матеріально-технічну базу, кадровий, науковий, культурний, спортивний потенціал та здобутки, які має цей виш. Відбулася презентація, під час якої демонструвалися наглядні матеріали, слайди та відеоролики про Університет й особливості вступу до нього у 2017 році.